Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Victorin

Është emri yt Victorin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Victorino, Victoriano, Viktoryn, Victorien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Victorine, Victoriana, Victorina, Võ Cát Truyền, Vistorina, Viktorie Anna, Viktorina
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Victorin's në Facebook. Pozicioni #178335
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga VictorinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Victorin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Victorin? Voto për emrin tënd