Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vittorio

Është emri yt Vittorio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Victor
Djem me tinguj të ngjashëm:Vidur, Vidor, Vitor, Viator, Vidar, Vittore, Vater, Vidhr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vitoria, Vittoria, Vithoria, Vitera, Vitorya, Vitry, Vaitiare, Vitória
Vlerësimi:
5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4000 Vittorio's në Facebook. Pozicioni #12170
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy
Komente nga VittorioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vittorio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vittorio? Voto për emrin tënd