Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vater

Është emri yt Vater? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vittorio, Vidur, Vidor, Vitor, Viator, Vidar, Vittore, Vidhr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vitoria, Vittoria, Vithoria, Vitera, Vitorya, Vitry, Vaitiare, Vitória
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Vater's në Facebook. Pozicioni #208855
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga VaterPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vater? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vater? Voto për emrin tënd