Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vidar

Është emri yt Vidar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vittorio, Vidur, Vidor, Vitor, Viator, Vittore, Vater, Vidhr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vitoria, Vittoria, Vithoria, Vitera, Vitorya, Vitry, Vaitiare, Vitória
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3795 Vidar's në Facebook. Pozicioni #12676
Kategoritë:Emrat skandinave - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy
Komente nga VidarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vidar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vidar? Voto për emrin tënd