Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mirie

Është emri yt Mirie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mario, Maher, Murray, Monroe, Morrey, Munir, Munro, Morrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mara, Maira, Meri, Miri, Marie, Marea, Manara, Maura
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Visar
Emrat e motrave:Hana
Facebook:

+/- 130 Mirie's në Facebook. Pozicioni #149314
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Mirie


Mirie ( 14 vjeç) 2016-12-12
emri im asht Shum i bukur.por desha me e dit domethenien

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mirie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mirie? Voto për emrin tënd