Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vajra

Është emri yt Vajra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Visar, Viqry, Vicor, Vegar, Vassar, Vuqar, Vikri, Vegeir
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vichara, Vaijra, Vakarė, Vikória, Vasarė, Vakery
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 345 Vajra's në Facebook. Pozicioni #73453
Kategoritë:Emrat Hindu
Komente nga VajraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vajra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vajra? Voto për emrin tënd