Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fabricio

Është emri yt Fabricio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Fabricius
Djem me tinguj të ngjashëm:Faris, Frigyes, Fares, Frasco, Frici, Fraze, Faruq, Farook
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freja, Firoza, Fayruz, Farika, Freesia, Farica, Firuzeh, Fraukje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6285 Fabricio's në Facebook. Pozicioni #8528
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve djem me 4 rrokje - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga Fabricio


Fabrisio ( 1 vjeç) 2019-02-23
Cfar kuptimi ka emri fabrisio

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fabricio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fabricio? Voto për emrin tënd