Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Faris

Është emri yt Faris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Frigyes, Fares, Frici, Frasco, Fabricio, Fraze, Farook, Faruq
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freja, Firoza, Fayruz, Farika, Freesia, Farica, Firuzeh, Fraukje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 31 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Gresa
Facebook:

+/- 22605 Faris's në Facebook. Pozicioni #3079
Kategoritë:Popullore Thai emrat boy
Komente nga FarisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Faris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Faris? Voto për emrin tënd