Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Freja

Është emri yt Freja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faris, Frigyes, Fares, Frici, Frasco, Fabricio, Fraze, Farook
Vajza me tinguj të ngjashëm:Firoza, Fayruz, Farika, Freesia, Farica, Firuzeh, Fraukje, Fairouz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 161 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 137 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 137 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 136 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 155 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 152 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 730 Freja's në Facebook. Pozicioni #43068
Kategoritë:Emrat skandinave - Top 100 danez emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore slloven emrat boy - Popullore danez emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga FrejaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Freja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Freja? Voto për emrin tënd