Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marvin

Është emri yt Marvin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mervyn
Variante:Marvene
Djem me tinguj të ngjashëm:Mervin, Mirfan, Marven, Morven, Murvin, Muirfinn, Marvyn, Morvin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marvin عادل, Maryvonne, Mihriban, Marivania, Marvene, Marvina, Marviny, Morvenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 154 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 81 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 140 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 137 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 226865 Marvin's në Facebook. Pozicioni #449
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e Afrikës - Top 100 arab emrat - Popullore arab emrat boy - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore slloven emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga MarvinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marvin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marvin? Voto për emrin tënd