Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marven

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marven.
Është emri yt Marven? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mervin
Djem me tinguj të ngjashëm:Marvin, Mervin, Mirfan, Morven, Murvin, Muirfinn, Marvyn, Morvin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marvin عادل, Maryvonne, Mihriban, Marivania, Marvene, Marvina, Marviny, Morvenna
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2980 Marven's në Facebook. Pozicioni #15293
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MarvenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marven? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marven? Voto për emrin tënd