Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Mervin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Mervin.
Është emri yt Mervin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mervyn
Variante:Marven, Marwin
Djem me tinguj të ngjashëm:Marvin, Mirfan, Marven, Morven, Murvin, Muirfinn, Marvyn, Morvin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marvin عادل, Maryvonne, Mihriban, Marivania, Marvene, Marvina, Marviny, Morvenna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18925 Mervin's në Facebook. Pozicioni #3526
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore turk emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1919
Komente nga MervinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mervin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mervin? Voto për emrin tënd