Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marvyn

Është emri yt Marvyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marvin, Mervin, Mirfan, Marven, Morven, Murvin, Muirfinn, Morvin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marvin عادل, Maryvonne, Mihriban, Marivania, Marvene, Marvina, Marviny, Morvenna
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1080 Marvyn's në Facebook. Pozicioni #32322
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga MarvynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marvyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marvyn? Voto për emrin tënd