Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Saskia

Është emri yt Saskia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Shia, Shaw, Sha, Sige, Sigge, Shaku, Sho, Si
Vajza me tinguj të ngjashëm:Sia, Sea, Sasha, Shaya, Shu, Sussi, Sechu, Sa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 478 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 209 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 207 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 209 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 410 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 409 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14190 Saskia's në Facebook. Pozicioni #4469
Kategoritë:Emrat sllovake - Top 100 holandez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë
Komente nga SaskiaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Saskia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Saskia? Voto për emrin tënd