Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ildiko

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ildiko.
Është emri yt Ildiko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luftëtar
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ieltxu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ieltje, Ieltsje, Ildikó
Vlerësimi:
4/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 27 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 27 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 27 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 40 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5605 Ildiko's në Facebook. Pozicioni #9352
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga IldikoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ildiko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ildiko? Voto për emrin tënd