Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chantal

Është emri yt Chantal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Chantalle
Djem me tinguj të ngjashëm:Cnidel, Caindale, Cynddelw, Chementel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Candle, Candela, Cindel, Chantel, Chantaly, Chandelle, Chantele, Cindell
Vlerësimi:
4/5
yje 301 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 99 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 98 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 98 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 260 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 259 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70940 Chantal's në Facebook. Pozicioni #1240
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 holandez emrat - Popullore arab emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga ChantalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chantal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chantal? Voto për emrin tënd