Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cindel

Është emri yt Cindel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cnidel, Caindale, Cynddelw, Chementel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Candle, Candela, Chantel, Chantaly, Chandelle, Chantele, Cindell, Chantelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 605 Cindel's në Facebook. Pozicioni #49277
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga CindelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cindel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cindel? Voto për emrin tënd