Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Chiara

Është emri yt Chiara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Clara
Variante:Ciara, Kyara
Djem me tinguj të ngjashëm:Ceasario, Cesario, Cor, Cesare, Car, Cezar, Cary, Corey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cira, Cara, Cher, Ciri, Caro, Ceria, Cari, Carrie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 291 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 199 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 201 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 199 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 269 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 271 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 19535 Chiara's në Facebook. Pozicioni #3453
Kategoritë:Top 100 sllovak emrat - Top 100 italian emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Emrat e përbashkëta Austria 2009 - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Popular emrat vajzë italiane 2008
Komente nga ChiaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Chiara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Chiara? Voto për emrin tënd