Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cher

Është emri yt Cher? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ceasario, Cesario, Cor, Cesare, Car, Cezar, Cary, Corey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cira, Cara, Ciri, Caro, Ceria, Cari, Carrie, Chiara
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16745 Cher's në Facebook. Pozicioni #3924
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga CherPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cher? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cher? Voto për emrin tënd