Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cezar

Është emri yt Cezar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:caesar
Djem me tinguj të ngjashëm:Ceasario, Cesario, Cor, Cesare, Car, Cary, Corey, Ciro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cira, Cara, Cher, Ciri, Caro, Ceria, Cari, Carrie
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7270 Cezar's në Facebook. Pozicioni #7586
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore rumun emrat boy
Komente nga CezarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cezar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cezar? Voto për emrin tënd