Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Cor

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Cor.
Është emri yt Cor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Horned
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cornelis
Djem me tinguj të ngjashëm:Ceasario, Cesario, Cesare, Car, Cezar, Cary, Corey, Ciro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cira, Cara, Cher, Ciri, Caro, Ceria, Cari, Carrie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2895 Cor's në Facebook. Pozicioni #15629
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër
Komente nga CorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cor? Voto për emrin tënd