Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Corey

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Corey.
Është emri yt Corey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:virgjëreshë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ceasario, Cesario, Cor, Cesare, Car, Cezar, Cary, Ciro
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cira, Cara, Cher, Ciri, Caro, Ceria, Cari, Carrie
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 406290 Corey's në Facebook. Pozicioni #274
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat Top1000 amerikanë në 1960
Komente nga CoreyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Corey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Corey? Voto për emrin tënd