Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Caro

Është emri yt Caro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Karel
Djem me tinguj të ngjashëm:Ceasario, Cesario, Cor, Cesare, Car, Cezar, Cary, Corey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cira, Cara, Cher, Ciri, Ceria, Cari, Carrie, Chiara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 36 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13485 Caro's në Facebook. Pozicioni #4661
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore danez emrat boy - Popullore Bengali emrat vajzë
Komente nga CaroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Caro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Caro? Voto për emrin tënd