Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Marianna

Është emri yt Marianna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Marianne
Djem me tinguj të ngjashëm:Miran, Miron, Marwan, Moran, Myron, Muharem, Moreno, Morinho
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marina, Marin, Morena, Marni, Mirena, Marian, Marion, Miriam
Vlerësimi:
4.5/5
yje 133 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 102 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 102 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 103 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 129 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 128 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 28650 Marianna's në Facebook. Pozicioni #2549
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 grek emrat - Popullore grek emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga MariannaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marianna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marianna? Voto për emrin tënd