Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kitti

Është emri yt Kitti? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Keith, Kato, Kito, Kody, Kaido, Kaytoo, Khoade, Kade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keidi, Keita, Kadi, Katie, Kute, Kote, Keite, Kadia
Vlerësimi:
4/5
yje 180 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 149 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 149 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 149 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 177 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 175 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4210 Kitti's në Facebook. Pozicioni #11682
Kategoritë:Top 100 hungarez emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga KittiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kitti? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kitti? Voto për emrin tënd