Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kitty

Është emri yt Kitty? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:the
Djem me tinguj të ngjashëm:Keith, Kato, Kito, Kody, Kaido, Kaytoo, Khoade, Kade
Vajza me tinguj të ngjashëm:Keidi, Keita, Kadi, Katie, Kute, Kote, Keite, Kadia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 101 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 93 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 93 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 88040 Kitty's në Facebook. Pozicioni #1041
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga KittyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kitty? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kitty? Voto për emrin tënd