Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beatrix

Është emri yt Beatrix? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Beatrijs, Beatriz, Bee, Bice, Trijsse, Trix, Trixie
Djem me tinguj të ngjashëm:Baudric, Botros, Boutros, Badarish, Bedros, Butrus, Bedrich, Bá Trúc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Béatrice, Beatricia, Beatrisa, Beatris, Beatrise, Beitris, Beatrijs, Baetriz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 141 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 101 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 101 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 134 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 136 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6295 Beatrix's në Facebook. Pozicioni #8518
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 hungarez emrat - Popullore sllovak emrat vajzë - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga BeatrixPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beatrix? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beatrix? Voto për emrin tënd