Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Baudric

Është emri yt Baudric? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:baldric
Djem me tinguj të ngjashëm:Botros, Boutros, Badarish, Bedros, Butrus, Bedrich, Bá Trúc, Boopathiraja
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beatrix, Béatrice, Beatricia, Beatrisa, Beatris, Beatrise, Beitris, Beatrijs
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Baudric's në Facebook. Pozicioni #649654
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BaudricPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Baudric? Voto për emrin tënd


Është emri yt Baudric? Voto për emrin tënd