Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beatrise

Është emri yt Beatrise? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Baudric, Botros, Boutros, Badarish, Bedros, Butrus, Bedrich, Bá Trúc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beatrix, Béatrice, Beatricia, Beatrisa, Beatris, Beitris, Beatrijs, Baetriz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110 Beatrise's në Facebook. Pozicioni #171334
Kategoritë:Emrat letonisht - Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga BeatrisePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beatrise? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beatrise? Voto për emrin tënd