Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beatris

Është emri yt Beatris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Baudric, Botros, Boutros, Badarish, Bedros, Butrus, Bedrich, Bá Trúc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beatrix, Béatrice, Beatricia, Beatrisa, Beatrise, Beitris, Beatrijs, Baetriz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 26 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1340 Beatris's në Facebook. Pozicioni #27657
Kategoritë:Top 100 bulgarian emrat - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga BeatrisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beatris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beatris? Voto për emrin tënd