Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bice

Është emri yt Bice? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Beatrix
Djem me tinguj të ngjashëm:Buck, Buz, Biagio, Bac, Beauvais, Bax, Basu, Boaz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Behije, Bahija, Buse, Babs, Bich, Bessie, Bjoke, Bogi
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 235 Bice's në Facebook. Pozicioni #97892
Kategoritë:Emra italiane - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga BicePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bice? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bice? Voto për emrin tënd