Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Biagio

Është emri yt Biagio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Blasius
Djem me tinguj të ngjashëm:Buck, Buz, Bac, Beauvais, Bax, Basu, Boaz, Baigh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bice, Behije, Bahija, Buse, Babs, Bich, Bessie, Bjoke
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1620 Biagio's në Facebook. Pozicioni #24058
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga BiagioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Biagio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Biagio? Voto për emrin tënd