Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Bessie

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Bessie.
Është emri yt Bessie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Buck, Buz, Biagio, Bac, Beauvais, Bax, Basu, Boaz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bice, Behije, Bahija, Buse, Babs, Bich, Bjoke, Bogi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 17435 Bessie's në Facebook. Pozicioni #3789
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1884
Komente nga BessiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bessie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bessie? Voto për emrin tënd