Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beisa

Është emri yt Beisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Buck, Buz, Biagio, Bac, Beauvais, Bax, Basu, Boaz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bice, Behije, Bahija, Buse, Babs, Bich, Bessie, Bjoke
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Bekim
Emrat e motrave:Anita
Facebook:

+/- 55 Beisa's në Facebook. Pozicioni #287132
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga BeisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beisa? Voto për emrin tënd