Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trixie

Është emri yt Trixie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Beatrix
Djem me tinguj të ngjashëm:Tris, Tarik, Tarek, Tracy, Theodorus, Tarak, Theodoric, Tarique
Vajza me tinguj të ngjashëm:Teresa, Trisha, Tricia, Theresia, Thrisha, Tirzah, Terza, Térèse
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21370 Trixie's në Facebook. Pozicioni #3222
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga TrixiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trixie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trixie? Voto për emrin tënd