Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Beatriz

Është emri yt Beatriz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Beatrix
Djem me tinguj të ngjashëm:Baudric, Botros, Boutros, Badarish, Bedros, Butrus, Bedrich, Bá Trúc
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beatrix, Béatrice, Beatricia, Beatrisa, Beatris, Beatrise, Beitris, Beatrijs
Vlerësimi:
4.5/5
yje 442 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 371 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 370 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 367 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 427 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 419 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 52100 Beatriz's në Facebook. Pozicioni #1597
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Top 100 portugalisht emrat - Popullore Catalonian emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga BeatrizPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Beatriz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Beatriz? Voto për emrin tënd