Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deana

Është emri yt Deana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Dona, Dania
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Egi
Facebook:

+/- 36490 Deana's në Facebook. Pozicioni #2084
Kategoritë: - Emrat Anglisht - Emrat me 5 shkronja - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga DeanaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deana? Voto për emrin tënd