Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Radoslava

Është emri yt Radoslava? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Radoslav
Djem me tinguj të ngjashëm:Radoslav, Radcliff, Radislav, Radcliffe, Radclyf, Raedclyf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Raedself
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 495 Radoslava's në Facebook. Pozicioni #56792
Kategoritë:Emra sllav - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga RadoslavaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Radoslava? Voto për emrin tënd


Është emri yt Radoslava? Voto për emrin tënd