Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Radoslav

Është emri yt Radoslav? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:rad slav
Variante:Radoslava, Радослава
Djem me tinguj të ngjashëm:Radcliff, Radislav, Radcliffe, Radclyf, Raedclyf
Vajza me tinguj të ngjashëm:Radoslava, Raedself
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3180 Radoslav's në Facebook. Pozicioni #14518
Kategoritë:Emra sllav - Popullore sllovak emrat boy - Popullore bulgarian emrat boy - Popullore letonisht emrat boy
Komente nga RadoslavPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Radoslav? Voto për emrin tënd


Është emri yt Radoslav? Voto për emrin tënd