Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Linnet

Është emri yt Linnet? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Leonid, Lendi, Lynd, Landi, Leland, Linwood, Lamont, Lunt
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonita, Linda, Lina Wati, Landa, Leonda, Linde, Lindy, Lyonet
Vlerësimi:
5/5
yje 54 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 50 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1310 Linnet's në Facebook. Pozicioni #28090
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Top 100 sllovak emrat - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga LinnetPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Linnet? Voto për emrin tënd


Është emri yt Linnet? Voto për emrin tënd