Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zaira

Është emri yt Zaira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zahir, Zur, Zer, Zakari, Zary, Zahur, Zarria, Zakariyya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zara, Zaara, Zaria, Zahara, Zehra, Zohra, Zahra, Zaire
Vlerësimi:
4.5/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 66 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 66 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7980 Zaira's në Facebook. Pozicioni #7054
Kategoritë:Emra italiane - Popullore turk emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga ZairaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zaira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zaira? Voto për emrin tënd