Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zakariyya

Është emri yt Zakariyya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Zcharya
Djem me tinguj të ngjashëm:Zahir, Zur, Zer, Zakari, Zary, Zahur, Zarria, Zshakira
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaira, Zara, Zaara, Zaria, Zahara, Zehra, Zahra, Zohra
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 315 Zakariyya's në Facebook. Pozicioni #78292
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga ZakariyyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zakariyya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zakariyya? Voto për emrin tënd