Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zahir

Është emri yt Zahir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Zahira
Djem me tinguj të ngjashëm:Zur, Zer, Zakari, Zary, Zahur, Zarria, Zakariyya, Zshakira
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaira, Zara, Zaara, Zaria, Zahara, Zehra, Zahra, Zohra
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10545 Zahir's në Facebook. Pozicioni #5683
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore ukrainisht emrat boy
Komente nga ZahirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zahir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zahir? Voto për emrin tënd