Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zohra

Është emri yt Zohra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zahir, Zur, Zer, Zakari, Zary, Zahur, Zarria, Zakariyya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaira, Zara, Zaara, Zaria, Zahara, Zehra, Zahra, Zaire
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 43 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5380 Zohra's në Facebook. Pozicioni #9663
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga ZohraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zohra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zohra? Voto për emrin tënd