Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zehra

Është emri yt Zehra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zahir, Zur, Zer, Zakari, Zary, Zahur, Zarria, Zakariyya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaira, Zara, Zaara, Zahara, Zaria, Zohra, Zahra, Zaire
Vlerësimi:
4/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 69 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8725 Zehra's në Facebook. Pozicioni #6566
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga ZehraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zehra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zehra? Voto për emrin tënd