Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zahra

Është emri yt Zahra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zahir, Zur, Zer, Zakari, Zary, Zahur, Zarria, Zakariyya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaira, Zara, Zaara, Zaria, Zahara, Zehra, Zohra, Zaire
Vlerësimi:
4/5
yje 80 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 49 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 68 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 67 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 39965 Zahra's në Facebook. Pozicioni #1956
Kategoritë:Top 100 fa emrat - Emrat e Afrikës - Popullore fa emrat boy - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga ZahraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zahra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zahra? Voto për emrin tënd