Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Braylin

Është emri yt Braylin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Berlyn, Burlin, Brylan, Braylon, Brylen, Brillian, Berliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Barline, Berlin, Briallan, Brilane, Brahilyn, Briellen, Berliana, Brilyn
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Mogli, Gollo, Nifi, Belino
Emrat e vëllezërve:Skam, Aisel, Jo
Emrat e motrave:Jo, Emily
Facebook:

+/- 380 Braylin's në Facebook. Pozicioni #68983
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga Braylin


Braylin ( 27 vjeç) 2021-06-25
Me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Braylin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Braylin? Voto për emrin tënd