Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brilyn

Është emri yt Brilyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Berlyn, Burlin, Brylan, Braylon, Brylen, Brillian, Berliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Barline, Braylin, Berlin, Briallan, Brilane, Briellen, Brahilyn, Berliana
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 130 Brilyn's në Facebook. Pozicioni #151246
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BrilynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brilyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brilyn? Voto për emrin tënd