Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Berlyn

Është emri yt Berlyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Burlin, Brylan, Braylon, Brylen, Brillian, Berliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Barline, Braylin, Berlin, Briallan, Brilane, Briellen, Brahilyn, Berliana
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2010 Berlyn's në Facebook. Pozicioni #20469
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BerlynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berlyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berlyn? Voto për emrin tënd