Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Burlin

Është emri yt Burlin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Berlyn, Brylan, Braylon, Brylen, Brillian, Berliano
Vajza me tinguj të ngjashëm:Barline, Braylin, Berlin, Briallan, Brilane, Briellen, Brahilyn, Berliana
Vlerësimi:
1/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 100 Burlin's në Facebook. Pozicioni #183658
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BurlinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Burlin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Burlin? Voto për emrin tënd